ANTISTRESOVÝ POKOJ PRO TŘI ŠKOLAČKY

• ANTISTRESOVÝ POKOJ PRO TŘI ŠKOLAČKY
Holčičky měly dostat nový pokojíček k sedmým narozeninám, těsně před nástupem do školy.

Původní „hrací a spací“ pokoj se měl stát místem pracovním, spacím a hlavně úložným. Těsně nad podlahou probíhající vazný trám celý prostor rozděluje a proto jsem ho využila k vytyčení jednotlivých zón.

Z původního vybavení pokoje byly ponechány jen postele. Celoplošný koberec byl vyměněn za vinylovou podlahu s několika kusovými koberci. Požadavek rodičů na velké množství úložných prostor jsem vyřešila maximální možnou šatní skříní, nízkými, leč hlubokými skříňkami pod šikminou, poměrně velkou knihovnou a pojízdnými kontejnery pod stoly.

Hlavní barevnou kombinací je univerzální černobílá ve stylu antistresových omalovánek na textiliích, doplněná fialovou, tyrkysovou a růžovou tak, aby bylo možno dovybavit pokoj běžně dostupnými věcmi, které na trhu vládnou v barvách růžové a fialové.

V průběhu čtyř dnů se nám podařilo vymalovat, položit novou podlahu a nainstalovat nábytek včetně finálního dekorování. Vše šlapalo naprosto perfektně a proto patří velký dík všem, kdo se na této proměně podíleli.

STAV PŘED :

STAV PRED