CELKOVÝ NÁVRH PROSTORU

Plánujete přestavbu nebo jen doladění obytného prostoru? Zařizování Vám může zabrat velké množství času. Jakkoliv se to zpočátku zdá atraktivní a tvůrčí, než projdete všechny obchody s nábytkem, dekoracemi a materiály, prolistujete všechny časopisy o bydlení a designu, zjistíte, že to není zase taková legrace. Je to časově velmi náročné.

Na návrhu pracuji po osobní konzultaci, kde mi řeknete Vaše představy a požadavky. Pomohu Vám místnost prostorově rozvrhnout, zvolit styl, který máte rádi, vybrat nábytek a doplňky z běžných obchodních sítí nebo navrhnout originální nábytek na míru. Připravím pro Vás seznam zařizovacích materiálů a předmětů s odkazy včetně finančního rozpočtu.

Dispozice

2.000 - 9.000,-Kč (místnost do 20 m2, dle rozsahu prací a náročnosti)

Dispozice je to nejdůležitější čím začínáme i v případě běžné spolupráce s návrhy. Správně řešená dispozice je min. 70% dobře řešeného interiéru.


Návrh dětského pokoje, ložnice, pracovny, koupelny nebo obývací části

od 8.000,-Kč (místnost do 20 m2 , dle rozsahu prací a náročnosti)

Po zpracování prvotního návrhu na něm dále spolupracujeme a dotváříme ho k vaší naprosté spokojenosti. S návrhem Vám předám i tipy na produkty pro inspiraci, nebo které jsem zvažovala dát do projektu. Výsledná cena se stanovuje individuálně dle rozsahu předem domluvených prací.


Návrh kuchyně s obývací částí

od 15.000,-Kč (dle rozsahu prací a náročnosti))

Návrh kuchyňské části je časově náročnější. Interiérový designér nemá programy jako kuchyňská studia, která jsou schopna vám navrhnout kuchyň za jednu hodinu. Designér musí vše vymodelovat sám. Rozdíl je však značný! Interiérový designér je nezávislá osoba – není nucen použít produkty od jedné firmy – to má samozřejmě vliv i na finální vzhled kuchyňské linky. Designér má větší rozhled o materiálech a dokáže Vám výrazně ušetřit finance při realizaci. Výsledná cena se stanovuje individuálně dle rozsahu předem domluvených prací.


Interiérové poradenství

600 Kč/hod

Máte pocit, že si nevíte rady s výběrem výmalby Vaší ložnice? Viděli jste v obchodě zajímavé křeslo, ale nejste si jisti, že se hodí právě do Vašeho obývacího pokoje? Nevíte si rady s výběrem osvětlení? Využijte jednorázové interiérové poradenství.


Realizace

cena je stanovena individuálně dle rozsahu prací, sazba je na stanovená na den

Jako autor mám své představy o zhotovení a ne vždy se může vše přenést na realizační firmy. Ráda na vše dohlížím a mám pod kontrolou. Vám to ušetří čas, energii a ve výsledku i peníze či případné nervy, které se stavbou a řemeslníky mohou nastat. V průběhu realizace navíc mohou nastat komplikace či se musí něco aktivně řešit velmi rychle a má přítomnost je tak jenom vítaná.

Výslednou cenu ovlivňují i tyto faktory:

  • zda se v projektu budou dělat i nějaké stavební úpravy (musím kreslit novou elektroinstalaci?, příp. nové rozvody vody?, nové byt. jádro?, budu předělávat celý projekt domu?... atd.)
  • jak je to komplikovaný prostor...(šikminy, podkrovní prostory, niky, atd...)
  • kolik bude zakázkového nábytku (nová kuchyňská linka?, vestavné skříně?, další atypický nábytek? - pro řemeslníky připravuji dokumentaci...)
  • zda se jedná jen o návrh interiéru a klient si dle toho vše zařídí svépomocí a nebo zda po mně chce klient realizaci celé zakázky na klíč
  • zda je rozpočet na projekt velmi limitovaný, či neomezený
  • jestli se jedná o re-design či nový návrh interiéru
  • zda klient trvá na zachování některých zařizovacích předmětů
  • jak často budu muset řešený prostor osobně navštívit
  • místo, kde se řešený prostor nachází
  • atd... atd...

MSDesign - Ukázky projektů