CAPPUCCINO KUCHYNĚ

Přáním klientů bylo propojit stávající „minikuchyň“ se sousedním pokojem, který dříve sloužil jako herna pro děti.

DÍVČÍ POKOJ CHLUMECKÁ

Hlavním požadavkem klientů rodičů bylo odstranit okoukanou oranžovou barvu na nábytku a vytvořit pro dospívající dceru prostor odpovídající jejímu věku.

LOŽNICE V ČISTÝCH LINIÍCH

Mým úkolem bylo vytvořit příjemný prostor, kam půjdou majitelé rádi relaxovat po vyčerpávajícím dnu. Původní podoba pokoje byla spíše opačného rázu.

ANTISTRESOVÝ POKOJ PRO TŘI ŠKOLAČKY

Dostala jsem velkou důvěru a volnou ruku co se týká vybavení pokoje i jeho barevného provedení.

KOMPLETNÍ MODERNIZACE OBÝVACÍHO PROSTORU A VSTUPNÍ HALY

Klienti středního věku si přáli obměnu obytného prostoru obývacího pokoje a kuchyně s jídelnou. V průběhu realizace se přidala ještě vstupní hala.

HYGGE LOŽNICE

Prostor ložnice je koncipovaný čistě prakticky, v tlumených tónech pro příjemný pocit při odpočinku, pocit domova, bezpečí.

DVA POKOJE PRO SOUROZENCE

Zde bylo zadání jasné - "Máme dubovou postel od dědečka a k tomu potřebujeme dotvořit zbytek pokoje s možností variability."

OBYTNÝ PROSTOR S KUCHYNÍ - DROBNÝ REDESIGN

Se změnou barev na stěnách došlo v tomto prostoru ke změně celkové nálady pokoje.

POKOJÍK PRO BATOLE

Malý podkrovní pokoj má v současnosti splňovat potřeby malého dítěte, ale až dítko povyroste tak se s minimálními úpravami promění v pokoj školáka

POKOJ PRO PŘEDŠKOLÁKA

Jednalo se o vytvoření plnohodnotného prostoru pro předškoláka.