TŘIKRÁT ČTYŘI

Bydlení pro malé děti a jejich maminky. Maminky, které jsou samy ještě dětmi.

S NOBLESOU

V bytě 3+kk jsme řešili především společný obytný prostor kuchyně a obývacího pokoje.

GARSONKA K PRONÁJMU

Tato garsoniéra s příjemně velkým balkonem na zapadajícím slunci a s výhledem na městské věže je určena pronájmu.

NOVÝ, PŘESTO TRADIČNÍ

Příběh tohoto interiéru se začal psát mnohem dříve, než s kladivem v ruce. Majitelé mi svěřili do rukou přestavbu domu jak se říká od základů.

S NÁDECHEM MINULOSTI

Byt se nachází v byt. domě ze 70. let

DNES DO ŽLUTÉ

K této realizaci jsem byla přizvaná ve chvíli již hotového, leč prázdného stavebního prostoru.

Z OBCHODU PŘÍMO DO HAJAN

Od A do Z u zrodu nové životní etapy.

MALÁ VELKÁ KUCHYNĚ

K úplné výměně nábytku a povrchů došlo v kuchyni s jídelním koutem.

REFRESH V PANELÁKU

Interiér bytu 3+1 jsem pomáhala vytvářet kamarádce…

CAPPUCCINO KUCHYNĚ

Přáním klientů bylo propojit stávající „minikuchyň“ se sousedním pokojem, který dříve sloužil jako herna pro děti.

DÍVČÍ POKOJ CHLUMECKÁ

Hlavním požadavkem klientů rodičů bylo odstranit okoukanou oranžovou barvu na nábytku a vytvořit pro dospívající dceru prostor odpovídající jejímu věku.

LOŽNICE V ČISTÝCH LINIÍCH

Mým úkolem bylo vytvořit příjemný prostor, kam půjdou majitelé rádi relaxovat po vyčerpávajícím dnu. Původní podoba pokoje byla spíše opačného rázu.

ANTISTRESOVÝ POKOJ PRO TŘI ŠKOLAČKY

Dostala jsem velkou důvěru a volnou ruku co se týká vybavení pokoje i jeho barevného provedení.

KOMPLETNÍ MODERNIZACE OBÝVACÍHO PROSTORU A VSTUPNÍ HALY

Klienti středního věku si přáli obměnu obytného prostoru obývacího pokoje a kuchyně s jídelnou. V průběhu realizace se přidala ještě vstupní hala.

HYGGE LOŽNICE

Prostor ložnice je koncipovaný čistě prakticky, v tlumených tónech pro příjemný pocit při odpočinku, pocit domova, bezpečí.

DVA POKOJE PRO SOUROZENCE

Zde bylo zadání jasné - "Máme dubovou postel od dědečka a k tomu potřebujeme dotvořit zbytek pokoje s možností variability."

OBYTNÝ PROSTOR S KUCHYNÍ - DROBNÝ REDESIGN

Se změnou barev na stěnách došlo v tomto prostoru ke změně celkové nálady pokoje.

POKOJÍK PRO BATOLE

Malý podkrovní pokoj má v současnosti splňovat potřeby malého dítěte, ale až dítko povyroste tak se s minimálními úpravami promění v pokoj školáka

POKOJ PRO PŘEDŠKOLÁKA

Jednalo se o vytvoření plnohodnotného prostoru pro předškoláka.