CAPPUCCINO KUCHYNĚ

• CAPPUCCINO KUCHYNĚ
Přáním klientů bylo propojit stávající „minikuchyň“ se sousedním pokojem, který dříve sloužil jako herna pro děti.

Děti však již dávno odrostly a prioritou se stala prostorná kuchyně s možností usazení každého člena početné rodiny k jídelnímu stolu, neboť kuchyně je v této rodině srdcem domu. Původní požadavek minimálních zásahů do stávajících instalací byl vodítkem pro uspořádání kuchyňských spotřebičů. Tato část byla doplněna o dlouhou pracovní a odkládací část. Přáním klientů byl i snídaňový příruční stolek, který jsme situovali jako součást kuchyňské linky. V budoucnu bude vybavení doplněno o samostatně stojící lednici v nerezovém vzhledu, až stávající bílá doslouží. Barevný koncept nábytku vycházel z požadavku na materiál a barevnost podlahové krytiny, kde je použit celoplošný vinyl v dubovém dekoru. Tento je doplněn taupe odstíny na nábytku i obkladu u kuchyňské linky a detaily v dřevěném dekoru. Veškerý nábytek byl vyroben na míru a realizační firmě patří tímto velký dík.
  • Photo by Jana Lakomá
Nezávazná schůzka