DÍVČÍ POKOJ CHLUMECKÁ

  • DÍVČÍ POKOJ CHLUMECKÁ
Hlavním požadavkem klientů rodičů bylo odstranit okoukanou oranžovou barvu na nábytku a vytvořit pro dospívající dceru prostor odpovídající jejímu věku. To vše za použití co nejmenších finančních nákladů.

Vzhledem k předchozí barevné přesycenosti jsme se snažili tento vjem co nejvíce utlumit. Pokoj působil divoce, dětsky a nenavozoval potřebnou pohodu a klid potřebný pro studium a odpočinek. Právě proto jsme dospěli k tomu, že pouhou úspornou výměnou a doplněním dvířek nábytku dosáhneme požadovaného efektu. Bílou barvu kombinovanou s černou na detailech nábytku jsme oživili tyrkysovou na textiliích a zlatou v doplňcích. Nábytek jsme přemístili tak, aby byl pokoj rozdělen na funkční zóny. Vybavení pokoje jsme doplnili o nezbytný toaletní stolek a stoličku. Princeznovský nádech dodal pokoji „baldachýn“ u postele, který vytváří dojem pokoje v pokoji. Jako ojedinělý solitér pak pokoj ozvláštňuje němý sluha v podobě krejčovské panny.

Karolínka: „Ta oranžová dvířka na skříních v mém starém pokoji už mě vážně nebavila. Chtěla jsem pokojík, kam si můžu pozvat kámošky a nestydět se za něj. Nejvíc jsem nadšená z toaletního stolku a z nebes nad postelí. Bodování 11 (z 10).STAV PŘED :

STAV PRED STAV PRED
  • Photo by J.L.
Nezávazná schůzka