REFRESH V PANELÁKU

  • REFRESH V PANELÁKU
Interiér bytu 3+1 jsem pomáhala vytvářet kamarádce…

….a i přesto jsme kamarádkami dodnes. :-)

Celému interiéru dominují přirozené barvy dřeva a bílých ploch kombinovaných s tlumenými odstíny šedé, šedomodré zelené a trendové růžové. Byla zde realizována nová kuchyňská linka a vestavěné skříně v předsíni bytu. S ohledem na finanční náročnost je zbývající nábytek solitérní, pořízený v běžných obchodech.

Na svou rekonstrukci ještě čeká koupelna, která je v současnosti sice plně funkční, ale bohužel nelahodí oku majitelky tak, jak by si přála. Jaká funkce bude přisouzena druhému pokoji, ukáže až čas, zatím slouží jako šatna. Úspěšné dokončení projektu do posledního detailu se podařilo i díky vstřícnosti a komunikaci s majitelkou bytu, která měla od samého počátku jasno s barevností a stylově jsme šly ruku v ruce.

Reference klienta:

Po mnoha útrapách jsem si konečně pořídila vlastní byt. Do jeho rekonstrukce a kompletního zařízení jsem se ale nechtěla pouštět sama. Proto jsem se obrátila na Markétu, se kterou už se nějaký ten pátek znám a její práce se mi vždy líbila.

Má představa byla zařídit byt jednoduchém moderním stylu. Za jejího velkého přispění celá rekonstrukce proběhla bez stresu a zbytečných nervů. Oceňovala jsem hlavně její profesionální a vstřícný přístup. Rozhodně mě do ničeho nenutila.

Byt jsem pod jejím vedením zařídila v pro mě příjemných tlumených barvách bílé, šedé a mátově zelené. Konečný výsledek naprosto předčil mé očekávání i přesto, že mé finanční možnosti byly omezené.
  • Photo by Jana Lakomá
Nezávazná schůzka