S NOBLESOU

  • S NOBLESOU
K práci na interiéru jsem byla přizvána ve chvíli, kdy již nebylo možné provádět příliš mnoho klientských změn. Přesto se nám podařilo vyprosit ještě změnu podlahy v kuchyňském koutě za praktičtější dlažbu namísto laminátové plovoucí podlahy. Dveře byly rovněž upraveny, za jiný typ, ale ve stejné kvalitě, která byla v původním konceptu. Za to jsou nyní pohledově přijatelnější.

Byt bude v současné době sloužit k bydlení maminky majitelky. Zvolili jsme proto decentní světlé tóny béžové a bílé. V centrálním prostoru, který jsme řešili především, je plynule propojena kuchyně, jídelní část a obývací klidový kout. Klientka je velmi aktivní dáma, takže velká knihovna byla nutnou podmínkou.

Dřevěný kontrastní prvek, který rámuje kuchyňskou linku přirozeně tento prostor odděluje, ale zároveň linku propojuje se zbytkem prostoru svou barevností. Dokonale totiž ladí s plovoucí podlahou. Velkorysý jídelní stůl se určitě bude hodit, až se zde sejde celá rodina u nedělního oběda u babičky.

Veškerý nábytek v obytném prostoru i v předsíni byl vyrobený na míru ze standartních laminovaných desek. Pracovní deska je z Postformingu. I přes běžné použité materiály je výsledný efekt nadstandartní. Je to způsobeno i kvalitou provedení realizační firmou.

Největší referencí tohoto projektu je pro mě to, že mi klientka i po prvních měsících, kdy začala v bytě žít, říká, že je naprosto spokojená. A to přesto, že celý život strávila na vesnici ve velkém domě se zahradou. To je ta opravdová odměna!Reference klienta:

Jsem ráda, že se to povedlo a že se Ti snad dobře pracovalo. Mamce se příjemně bydlí, navrhla jsi to moc pěkně. I návštěvy chválí. Tak ať máš jen spokojené zákazníky.
  • Photo by Tadeáš Hlásek
Nezávazná schůzka