Z OBCHODU PŘÍMO DO HAJAN

  • Z OBCHODU PŘÍMO DO HAJAN
Od A do Z u zrodu nové životní etapy.

U této realizace jsem měla možnost být od samého počátku, od vzniku projektové dokumentace až po finální realizaci.

Řešený prostor vznikl v přízemí domu na místě původního komerčního prostoru, kde jsme se museli přizpůsobit nosnému systému budovy a návaznosti na přístup do horního patra. V podkroví jsou umístěny dětské pokoje a původní prostory, kde dosud celá rodina žila. Nadešel čas, kdy každý člen potřebuje svou soukromou oázu a tak se klienti rozhodli, že denní část umístí do přízemí objektu a tím značně zvětší svůj životní prostor.

V přízemí tedy vznikla hlavní pobytová část rodinného domu s ložnicí rodičů a potřebným sociálním zázemím. Společně jsme stáli před úkolem zařídit obývací pokoj, kuchyň, ložnici, koupelnu, WC a vstupní chodbu.

Základním prvkem jsou šedé odstíny od světlé až po černou a přirozený odstín dubového dřeva. Nosným prvkem je vinylová podlaha v dekoru betonu s navazující dlažbou v koupelně a v chodbě. Jeho industriální strohost a chlad úspěšně potlačuje dekor na dřevěných prvcích nábytku a dveří s rustikálními prasklinami, které dodávají laminu přírodní nádech. Toto barevné řešení bez problémů snese jakýkoliv výrazný barevný akcent. Veškerý vestavěný nábytek je řešen velmi jednoduše, účelně a co nejvíce trvanlivě a bezúdržbově.
Interiér jsme vymýšleli s důrazem na kvalitní materiály, čisté linie a konstrukční jednotnost. Nutno podotknout, že tato spolupráce byla s klienty velmi osobní, intenzivní, řešili jsme společně každý prvek, téměř každý produkt.

Děkuji za důveru!

Reference klienta:

Rádi bychom poděkovali Markétě, za perfektní práci při přestavbě domu. Spolupráce s ní byla vždy profesionální, reagovala rychle a s velkou ochotou. Vzala v úvahu dispoziční možnosti i všechny naše požadavky a navrhla naprosto krásné a moderní bydlení. Po celou dobu realizace nám se vším pomáhala. Velice děkujeme a vřele doporučujeme.
  • Photo by Pavel Martínek
Nezávazná schůzka